Hakkımızda

1994 yılından beri Bursa başta olmak üzere tüm çevre sanayi bölgelerinde, “YÜZEY İŞLEM” konusunda hizmetinizde olan firmamız, metal, mermer ve kuyumculuk sektörlerinde, vibrasyonlu ve santrifüj makinaların ve sarf malzemelerinin satışını, makinaların montajını yapmakta, satışı yapılan makinaların servis hizmetlerini sunmaktadır.
2008 yılında kurulan fason atölyemizde, Bursa ve civarındaki sanayi bölgelerinde çeşitli sektörlerdeki müşterilerimize hızlı, kaliteli ve ekonomik fason yüzey işlem hizmeti verilmektedir.
Fason atölyemizde, çeşitli kapasite ve modelde makinalarımız ve hızlı, kaliteli hizmet ve ekonomik fiyat anlayışımız ile, ürünlerinize çapak alma, parlatma, pas giderme, yağ alma, tufal alma, köşe kırma, perdahlama, oksit açma, mermer eskitme gibi işlemler yapılmaktadır.
Fason atölyemizde fason işlem dışında, ürünleriniz için proses geliştirme hizmeti de ücretsiz olarak yapılmaktadır.
Müşterilerimiz, fason işleme teknik resim eşliğinde malzeme gönderdiğinde de, firmamız, sahip olduğu teknik bilgi donanımı sayesinde, işlemin resime uygun olarak yapılabilmesini sağlamaktadır.
300 m2 kapalı alana sahip firmamız, Bursa sanayisinin merkezinde olması itibarı ile, büyük ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.
Yüzey işlem ile, ürünlerinizin değerine katkıda bulunacak fason işlem atölyemizin hizmetinizde olduğunu bildirir, iyi çalışmalar dileriz.